بیانیه حضرت استاد آیت الله وفسی در پی اقدام انقلابی قوه قضائیه در برخورد قاطع با اغتشاشگران
وبگو | آموزش منوی کشویی با ul li و css
اعـتمـاد بـه نـفس، دروغـی است بـزرگ که از مسـیـحیـّت غـربی وارد دنیـای اسلام شده است . آیت الله حـامد وفسـی ........... موج سـیـاه فـتـنـه جـدیـد، فـرهـنـگــی اســت و راه نـجــات از آن احـیـاء امــر بــه مــعــروف و نــهـی از مــنـکــر است. حضـرت اسـتـاد آیـت الله وفـســی ........... در مـورد کـارنـامـه ی فـرهـنگـی انـقلاب، سکـوت بـهتـرین نظـری است کـه می تـوان ابـراز کرد. استـاد اخـلاق تهران حامد وفسـی .......... انـقـلاب ایـران بـه یـک مـعـجـزه الهـی شبیـه تـر بـود تـا یـک حـرکـت سیـاسـی مـاننـد سـایـر انـقـلاب هـای جـهان و رهـبری آن هم بـه پـیـامبـران الهـی شبـیـه تـر بـود تـا رهبـران انقـلابی در دیگـر سرزمیـن هـا... حکیـم متـألـه استـاد حـامـد وفسـی.......... روحـانـیـت به عنـوان مسئـول ذی ربـط امـور دینـی نقـش اول را در آگـاهی و مطالبـه نسبـت به مسئـولان و رسانـه ها دارد. آیت الله وفسـی

بسْمِ اللَّهِ الرَّحْمَٰنِ الرَّحِيمِ
إِنَّمَا جَزَاءُ الَّذِينَ يُحَارِبُونَ اللَّهَ وَرَسُولَهُ وَيَسْعَوْنَ فِي الْأَرْضِ فَسَادًا أَن يُقَتَّلُوا أَوْ يُصَلَّبُوا أَوْ تُقَطَّعَ أَيْدِيهِمْ وَأَرْجُلُهُم مِّنْ خِلَافٍ أَوْ يُنفَوْا مِنَ الْأَرْضِ ذَٰلِكَ لَهُمْ خِزْيٌ فِي الدُّنْيَا وَلَهُمْ فِي الْآخِرَةِ عَذَابٌ عَظِيمٌ ( آیه ۳۳ سوره مائده )

خداوند متعال در اجرای حدود الهی برکات عظیمی قرار داده است؛ به همین سبب از قوه قضائیه و خصوصاً از دادستان و قضات شجاع، برای اعدام افراد محارب که امنیت و آرامش را که چندین ماه است از ملت شریف سلب کرده اند تشکر و قدردانی می نماییم.
امیدواریم که ان شاءالله این اقدامات ارزشمند با صلابت انقلابی نسبت به این دواعش وحشی و اربابان شیطان صفت آنان با قاطعیت ادامه یابد.

همچنین درخواست جدی داریم نسبت به حفظ ارزش های اسلامی ( عفاف و حجاب ) که صدها هزار شهید جانشان را نثار کرده اند، با کسانی که کشف حجاب می‌کنند تسامح نکرده و حافظ نظام اسلامی باشید که اگر غفلت کنید با حکومت های ملی و غیر اسلامی تفاوتی نخواهیم داشت.

حامد وفسی
۲۰ آذر ۱۴۰۱

موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـراتاخبار
برچسب‌ها: حضرت علامه مجاهد آیت الله وفسی اغتشاشات حجاب قوه قضائیه

تاريخ : دو شنبه 19 دی 1401 | 20:17 | نویسنده : سردبــیر |

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------