وبگو | آموزش منوی کشویی با ul li و css
انـقـلاب ایـران بـه یـک مـعـجـزه الهـی شبیـه تـر بـود تـا یـک حـرکـت سیـاسـی مـاننـد سـایـر انـقـلاب هـای جـهان و رهـبری آن هم بـه پـیـامبـران الهـی شبـیـه تـر بـود تـا رهبـران انقـلابی در دیگـر سرزمیـن هـا... حکیـم متـألـه استـاد حـامـد وفسـی ........... موج سـیـاه فـتـنـه جـدیـد، فـرهـنـگــی اســت و راه نـجــات از آن احـیـاء امــر بــه مــعــروف و نــهـی از مــنـکــر است. حضـرت اسـتـاد آیـت الله وفـســی ........... اعـتمـاد بـه نـفس، دروغـی است بـزرگ که از مسـیـحیـّت غـربی وارد دنیـای اسلام شده است . آیت الله حـامد وفسـی .......... در مـورد کـارنـامـه ی فـرهـنگـی انـقلاب، سکـوت بـهتـرین نظـری است کـه می تـوان ابـراز کرد. استـاد اخـلاق تهران حامد وفسـی .......... روحـانـیـت به عنـوان مسئـول ذی ربـط امـور دینـی نقـش اول را در آگـاهی و مطالبـه نسبـت به مسئـولان و رسانـه ها دارد. آیت الله وفسـی

 

وَلَن يَجْعَلَ اللَّهُ لِلْكَافِرِينَ عَلَى الْمُؤْمِنِينَ سَبِيلًا ( ۱۴۱ نساء )

حضرت احدیت ، خدای متعال هرگز اجازه نداده است که کفار بر مؤمنان حاکم شده ، همچنین هیچ راه نفوذی برای آنان قرار نداده است ؛ بنابر این وظیفه مؤمنان است که تا آنجا که توان دارند ، چون بنیان مرصوص و سدی آهنین ، در برابر کفار مقاومت نموده ، برای نابودی مصادیق بارز آن همچون «اسرائیل» و پشتیبانان آنان مانند آمریکا و انگلیس و آل سعود ، تلاش نمایند.

سنت حسنه حضرت امام خمینی -ره- بهترین فرصت برای اظهار وجود همه مسلمانان و آزادگان جهان است تا انزجار خود را از این همه جنایت نسبت به بشریت ابراز کرده تا حمایت های جامعه جهانی و سازمان های دروغین بین المللی از اسرائیل بی اثر گشته و همگی رسوا گردند.

ان شاءالله به زودی زود ، نابودی اسرائیل و آل سعود را شاهد باشیم

والسلام علیکم و رحمت الله و برکاته
حامد وفسی
پنجشنبه ۲۴ رمضان ۱۴۴۰ - تهران

 موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـرات
برچسب‌ها: روز قدس حامد وفسی

تاريخ : یک شنبه 10 شهريور 1398 | 15:3 | نویسنده : سردبــیر |

ولایت فقیه ، در واقع مسئله «ولایت فقه» است و این همان مسئله امامت و رهبری امت اسلام است که در حقیقت همان ولایت حضرت رسول اکرم -ص- است و در عصر حاضر همان ولایت حضرت حجت ابن الحسن -عجل الله تعالی فرجه الشریف- است و «ولی فقیه جامع الشرایط» در زمان غیبت ، نائب ایشان و با همه وظایف و اختیاراتِ امام معصوم است مگر مواردی که اختصاص به معصوم دارد.
اولین مصداق آن حضرت امام_خمینی -ره- بودند که وجودشان معجزه_الهی بود و مصداق بارز آن در امروز ، حضرت #امام_خامنه_ای است که به لحاظ جامعیت کمالات و شرایط ، بی نظیر هستند اگر چه امکان دارد بعضی شخصیت ها در یک بُعد ، هم سنگ ایشان باشند.


ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـرات
برچسب‌ها: ایت الله حامد وفسیولایت وفقیه انتقاد از رهبری فتنه98 مراجع تقلید انتقاد از معصوم تغییر نظام

تاريخ : یک شنبه 16 تير 1398 | 17:46 | نویسنده : سردبــیر |

وفسی vafsi. حامد وفسی ایت الله وفسی استاد وفسی, tsd ,استاد ایت الله وفسی , ویکی پدیا وفسی , وفسی کیست ,ایت الله وفسی  کیست,bayyenat,bayenat,vafsi,استاد اخلاق تهران

بسم الله الرحمن الرحیم

1. اگرفردی عادی (که سِمَتی در نظام نداشته باشد) از طریق تجارتِ حلال وپس از پرداخت وجوهات شرعی (خمس وزکات و...) ثروت زیادی کسب کرده باشد آیا از نظر شرعی اشکال دارد که با آن ثروت کاخ بسازد وگرانترین ماشینهای جهان را خریداری کند؟

.

.

.

5. ازبودجه بیت المال که دراختیار ارگانها ونهادها می باشد برای بازیکنان باشگاههای فوتبالِ همان ارگان ، حقوقهای میلیاردی تصویب وپرداخت می شود ، با توجه به شرایط تحریم وتنگی معیشت بسیاری از خانواده ها درایران آیا اینگونه برداشت ازبیت المال « منکر » است ونیاز به نهی ازمنکر دارد؟

.

.

.

12. گاهی (به ندرت) مسئولین متدیّن جمهوری اسلامی تحت فشارهای چندلایه ی مشرکین خارجی (مانند سازمان حقوق بشر)، مجبورمی شوند قانونی را وضع کنند که برخلاف فقه اصیل جعفری می باشد

آیا پس ازتصویب نهایی به عنوان « قانون » ملت باید چنین قانونی را بطور مدام« معروف» بدانند  ؟ یا با نهی ازمنکرهای مکرر خود به مسئولین متدین قوت قلب دهند تا آن قانون را به سمت فقه اصیل تغییر دهند؟

 

ادامه ی این تحریریه را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید.


ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـرات
برچسب‌ها: اشرافی گری تبذیر اسراف حجاب هزینه فوتبالآیت الله وفسی

تاريخ : چهار شنبه 8 خرداد 1393 | 16:40 | نویسنده : سردبــیر |

وفسی vafsi. حامد وفسی ایت الله وفسی استاد وفسی, tsd ,استاد ایت الله وفسی , ویکی پدیا وفسی , وفسی کیست ,ایت الله وفسی  کیست,bayyenat,bayenat,vafsi,استاد اخلاق تهران

رمضان ، ماه مهمانی خداوند متعال است که تمامی خلق می توانند از سفره گسترده معنوی آن استفاده کنند ؛زیرا پذیرش توبه ، آسان و ثواب های الهی ، صد چندان است.
بهترین توشه در این راه ، کسب معرفت بیشتر نسبت به ذات باری تعالیٰ و نعمت های بی شمار او و تخلق به اخلاق الهی است ...

ادامه ی این تحریریه را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید.


ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـرات
برچسب‌ها: آیت الله حامد وفسی توصیه های اخلاقی ایت الله وفسی ماه مبارک رمضان وفسی سایت ایت الله وفسی

تاريخ : پنج شنبه 12 ارديبهشت 1393 | 13:24 | نویسنده : خلیل اسلام پور |

بسم الله الرحمن الرحیم


چهارچوب روش تحقیق

 

سوالات درباره ی روش تحقیق در شناخت مکاتب،ادیان و مذاهب می باشد.


1- هنگامی که در یک مسئله و یا پاسخ به یک سوال آراء مختلفی گفته می شود چگونه
می توان پاسخ صحیح و حق را یافت؟


2- ملاک سخن صحیح و حق از غلط و باطل چیست؟


3- آیا ایمان و تعبد انسان ها به یک قضیه می تواند ملاک حق و باطل باشد؟


4- آیا حکمی که همه ی عقلای عالم آن را بپذیرند حجت است؟

 

ادامه ی این تحریریه را در ادامه ی مطلب مشاهده نمایید.


ادامه مطلب


موضوعات مرتبط: دیـگـر تـحـریـرات
برچسب‌ها: روش تحقیق آیت الله وفسی مکاتب و مذاهب وفسی سایت ایت الله وفسی

تاريخ : شنبه 3 فروردين 1398 | 16:45 | نویسنده : سردبــیر |

صفحه قبل 1 2 3 صفحه بعد

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------